e-lyže

K2 Mindbender 130 LTD BURTS 265

Nabízíme K2 Mindbender 130 LTD BURTS 265 - skvělé lyžařské boty pro náročné lyžaře. Vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují vysokou odolnost a pohodlí při nošení. Ideální volba pro zimní sporty!
EAN: 0886745904076
K2 Mindbender 130 LTD BURTS 265
Do obchodu »
Značka: K2
8 500

3D Scan nohou

Při nákupu lyžařských bot u nás analýza chodidla a nohou na nejmodernějším 3D Scanneru Sidas!

3D Scanner přesně změří vaše nohy a vytvoří jejich 3D model. Díky tlakové desce určí typ klenby chodidla a rozložení váhy na chodidle.
Systém následně doporučí vhodné modely lyžařských bot z databáze většiny značek na trhu a ukáže problematická místa v botě pro případný bootfitting.

Při nákupu bot je základní scan nohou u nás zdarma, když si boty nekoupíte, stojí tato služba 290 Kč. Více o službě.

enter image description here

Lyžařské boty K2:

S vysokou flexí 130 a osvědčený K2 fitem se nemusíte obávat žádného kopce. Lyžařské boty K2 Mindbender 130 Boots váží 1 740 g a jsou vybaveny speciálními kolíčky, které dle svého nastavení umožňují ohyb až o 50 stupňů, nebo – při nastavení pro stoupání – zcela ohybu boty zabrání.

Díky použití skeletu Powerlite Shell se čtyřmi různými tloušťkami materiálu a čepu Friction Free Pivot tento model patří k nejlepším freeridovým botám na trhu. Díky prvkům umožňujícím přizpůsobení noze lyžaře tak získáte své vysněné lyžařské boty!

Technologie:

 • POWERLITE SHELL Skořepina POWERLITE je vyrobena ze čtyř různých hustot materiálu TPU a optimalizuje sílu skeletu dle požadavků na jeho jednotlivé části. Výsledkem jsou nejodolnější a nejlehčí boty na trhu.

 • FRICTION FREE PIVOT Spojovací nýt komínu se spodní částí skeletu s nízkým třením, umožňující snadný ohyb.

 • FASTFIT ENTRY
  Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlý a snadný vstup a výstup.

Specifikace:

 • Flex index: 130
 • Hmotnost: 1740 g
 • Skelet: TPU
 • Šířka chodidla: 98 mm
 • Konstrukce: Pebax Bioresin
 • Vnitřní botička: Powerfit Pro Tour

Další parametry: Určení pánské. Kategorie all-mountain. Pokročilost sportovní. Flexe tuhá (> 100). Šířka chodidla 98 mm. Vytvarování vnitřní botičky tepelně tvarovatelné. Přesná flexe boty 130. Sezóna 2020/21. Modelová řada Mindbender. Počet přezek čtyřpřezkové. Velikost lyžařské boty 265. Vybavení POWERLITE SHELL, FRICTION FREE PIVOT, POWERFUSE SPYNE, FASTFIT ENTRY. Katalogové číslo 10E2103.1.1. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .