e-lyže

JC Jägerndorfer Uni-G Spielset or/bl uni

JC Jägerndorfer Uni-G Spielset or/bl uni - zimní modelování jako nikdy předtím! Tento skvělý produkt z kategorie zimních modelů nabízí lanovky, rolby a skutry, které vás dostanou na vrchol hor a zpět dolů. Pokud hledáte zábavu na zimních sportech, toto je pro vás ideální volba!
EAN: 9120036461840
JC Jägerndorfer Uni-G Spielset or/bl uni
Do obchodu »
5 220

Model lanovky v měřítku 1:32 má klasickou dolní stanici, typickou pro lanovky Doppelmayr, zatímco horní stanice je jednoduchá točna, která má ovšem tu výhodu, že pomocí patentované otočné svorky lze jednoduše připevnit na vyvýšené místo a značně tak usnadňuje instalaci.

Výhodou lanovky je možné doplnění o podpěrné sloupky, další kabinky či sedačky, které je možné obsadit i postavičkami lyžařů, turistů či snowboardistů.
Motorizovaný model lanovky je navíc možné sestavit uvnitř i venku, je totiž odolný i ve špatném počasí. Všechny lanovky mají patentované spojení lana, které umožňuje autentický, hladký provoz.

Set obsahuje:
1 x dolní stanice s motorem
1 x horní točna
1 x šestimístná sedačka
1 x kabinka Omega VIP
1 x lano 8m
1 x spojovačka lana
montážní materiál
návod

Lanovku je možné napájet 4 x AA bateriemi, nebo síťovým adaptérem. Obojí je nutno dokoupit zvlášť, není součástí balení.

Rozměr dolní stanice:
Délka 39 cm
Šířka: 24 cm
Výška: 21 cm
Váha: 1099 g

Horní točna:
Délka 37 cm
Šířka 16,5 cm
Výška 30 cm
Váha 1755 g

Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2022/23. Určení děti chlapecké. Katalogové číslo JC84390. Velikost uni. Hračky a hry podle věku Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .