e-lyže

JC Jägerndorfer Uni-G Profiset bl/ge Gipfelbah uni

JC Jägerndorfer Uni-G Profiset bl/ge Gipfelbah uni - perfektní zimní model pro milovníky lanovek a rolb. Tento skvělý produkt z kategorie zimních modelů bude skvělým doplňkem vaší sbírky. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si zimní zábavu jako nikdy předtím!
EAN: 9120036462472
JC Jägerndorfer Uni-G Profiset bl/ge Gipfelbah uni
Do obchodu »
9 390

Věrný model lanovky se hodí nejen na hraní, ale i jako působivá dekorace do obchodů, restaurací či horských chat, kde se stane okamžitě oblíbenou atrakcí. Elektrické lanovky JC Jägerndorfer Collection Platinum jsou přesně modelovány podle originálů nejrozšířenějších lanovek Doppelmayr/Garaventa. Velký důraz na přesné detaily a propracovaná funkčnost utváří velmi působivý celek, který za všech okolností vzbuzuje pozornost!

Výhodou lanovky je její variabilita, doplnění o libovolné další kabinky či sedačky, které je možné obsadit i postavičkami lyžařů, turistů či snowboardistů.
Motorizovaný model lanovky je navíc možné sestavit uvnitř i venku, je totiž odolný vůči špatnému počasí. Všechny lanovky mají patentované spojení lana, které umožňuje autentický, hladký provoz.

Set obsahuje:
1 x Stanici s motorem
1 x otočnou stanici
3 x šestimístnou sedačku s bublinou
1 x kabinku Omega VIP
1 x podpěrný sloup 45 cm
1 x lano 8m
1 x spojovačka lana
montážní materiál
návod

Lanovku je možné napájet 4 x AA bateriemi, nebo síťovým adaptérem. Obojí je nutno dokoupit zvlášť, není součástí balení.

Rozměr stanice:
Délka 39 cm
Šířka: 24 cm
Výška: 21 cm
Váha: 1099 g

Další parametry: Sezóna 2022/23. Určení děti chlapecké. Katalogové číslo JC84493. Velikost uni. Hračky a hry podle věku Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .