e-lyže

Giro Orbit MIPS SP – Matte Black M-(55.5-59)

Kvalitní a oblíbený produkt Giro Orbit MIPS SP – Matte Black M-(55.5-59) máte možnost nakoupit zrovna dnes opravdu výhodně.
EAN: 0768686333231
Giro Orbit MIPS SP - Matte Black M-(55.5-59)
Do obchodu »
Značka: GIRO
10 999

Přilba Orbit MIPS představuje elegantní řešení věčného problému spojení přilby a brýlí.
Sklopný zorník nabízí ochranu před rozmary počasí a UV zářením bez jakéhokoliv omezení zorného pole. Přizpůsobitelný upínací systém In Form, hybridní konstrukce a nastavitelné odvětrání Thermostat dělají z Orbit MIPS lehkou a komfortní přilbu.
A vy si můžete lyžování užívat s klidem, protože bezpečnost přilby navyšuje systém MIPS, který nabízí zvýšenou ochranu mozku před působením rotačních sil.

KONSTRUKCE

  • Hybrid Construction
  • MIPS – Multi-Directional Impact Protection System
  • Splňuje normu CE EN1077

UPÍNACÍ SYSTÉM

  • In Form 2 Fit System – rozsah 6cm, stahování ergonomickým kolečkem
  • Vertical Tuning – výškové nastavení přilby

ODVĚTRÁNÍ

  • Thermostat Control – regulovatelné a uzavíratelné odvětrání
  • Stack Ventilation – podpora odvětrání brýlí

VLASTNOSTI

  • Integrovaný zorník s polstrováním na místech, která přiléhají na obličej

VELIKOSTI

  • M (55,5-59 cm), L (59-62,5 cm), XL (62,5-65 cm)

MIPS (Multidirectional Impact Protection System)

MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.
Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, výsledkem je, že MIPS výrazně sníží množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.

Technologie VIVID

VIVID je patentovaná technologie vyvinutá značkou Giro ve spolupráci s firmou ZEISS Optics. VIVID výrazně zlepšuje vizuální prožitek z pohybu na sněhu díky zlepšení kontrastu a ostrosti – uvidíte přesně, bez přílišné saturace barev. VIVID snižuje únavu očí, zlepšuje reakční čas.

Další parametry: Barva černá. Určení pánské. Provedení se štítem,halfshell. Sezóna 2023/24. Odvětrání (ventilace) ano. Regulace ventilace ano. Úchyt na brýle ano. Nastavení velikosti ano. Audio volitelně. Velikost helmy M-(55.5-59). Velikosti S: 52-55.5cm M: 55.5-59cm L: 59-62.5cm. Konstrukce skořepiny MIPS – Multi-directional Impact Protection System, In-Mold Construction. Certifikáty CE EN1077. Katalogové číslo 7119178. . . . . . . . . . . . . . . . . . .