e-lyže

Giro Contour RS – Black Wordmark/Vivid Ember + Vivid Infrared uni

Giro Contour RS Black Wordmark/Vivid Ember + Vivid Infrared uni jsou perfektní brýle pro zimní sporty. S jejich vysokou kvalitou a stylovým designem budete vypadat skvěle a zároveň si užijete maximální ochranu před sluncem, větrem a sněhem. Objednejte si je ještě dnes a užijte si zimní radovánky jako nikdy předtím!
EAN: 0768686431364
Giro Contour RS - Black Wordmark/Vivid Ember + Vivid Infrared uni
Do obchodu »
Značka: GIRO
5 999

Lyžařské brýle Contour RS (Reduced Size) nabízí díky torickému tvaru čočky srovnatelně působivé zorné pole vidění jako model Contour, ale díky o něco menšímu provedení si je mohou naplno užít i lyžaři s menšími rysy obličeje. Unikátní konstrukce brýlí Contour RS v kombinaci s technologiemi Expansion View+ a VIVID vám umožní jasně vidět všechny kontury terénu, i v obtížných světelných podmínkách. Díky magnetickému systému uchycení zorníku strávíte méně času manipulací s výbavou a zbyde vám více času užít si lyžování.

Disponují Evak technologií pro odvětrání vnitřního prostoru brýlí a úpravou proti zamlžení Anti-fog.

RÁMEČEK

  • Bezrámečkový design
  • EXV – Expansion View technology pro neomezené zorné pole

Zorníky:

  • Dva torické zorníky od firmy ZEISS – s technologií VIVID: jeden pro polojasné až slunečné počasí a druhý pro sníženou viditelnost
  • Snadná výměna zorníků – magnetické uchycení systémem Snapshot Magnetic Interchange Lens System

DALŠÍ VLASTNOSTI

  • Úprava proti zamlžení Anti-fog
  • EVAK technologie odvětrání vnitřního prostoru brýlí
  • Polstrování: třívrstvá pěna s microfleecem
  • Kompatibilita se všemi přilbami Giro
  • Kompatibilní s dioptrickými brýlemi

Zorník:

Vivid Ember – kategorie S2, VLT 27% – vhodný do polojasného až oblačného počasí

Vivid Infrared – kategorie S1, VLT 50% – vhodný během zataženého počasí a sněžení.

Technologie VIVID

VIVID je patentovaná technologie vyvinutá značkou Giro ve spolupráci s firmou ZEISS Optics.
VIVID výrazně zlepšuje vizuální prožitek z pohybu na sněhu díky zlepšení kontrastu a ostrosti – uvidíte přesně, bez přílišné saturace barev. VIVID snižuje únavu očí, zlepšuje reakční čas.

Další parametry: Určení dámské. Provedení přes dioptrické brýle. Velikost brýlí velké. Kategorie zorníku S1,S2. Sezóna 2022/23. Modelová řada Contour RS. Barva brýlí černá. Barva zorníků červená. Zorníky barevné,antifog. Počet skel dvousklo. Ochrana proti UV ano. Kompatibilita s helmou ano. Typ zorníku Vivid Infrared,Vivid Ember. Katalogové číslo 7134473. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . .