e-lyže

Giro Article – Black Wordmark/Vivid Emerald + Vivid Infrared uni

Získejte dokonalé vidění na sjezdovce s lyžařskými brýlemi Giro Article – Black Wordmark/Vivid Emerald + Vivid Infrared uni. Tyto high-end brýle vynikají vysokou kvalitou zpracování, výjimečným designem a pokročilou technologií pro maximální kontrast a jas.
EAN: 0768686143700
Giro Article - Black Wordmark/Vivid Emerald + Vivid Infrared uni
Do obchodu »
Značka: GIRO
3 599

Špičkové lyžařské brýle, které Vás mohou provázet po celý den; od prvního lana po poslední oblouk na svahu. Tento moderními technologiemi nabitý model s hladkými křivkami, rámečkem EXV pro maximální zorné pole a výměnným systémem Slash Seal, který nabízí snadnou a intuitivní výměnu přímo v terénu, je určen pro náročné lyžaře.
Špičková optika torických zorníků VIVID, které Giro vyvinulo ve spolupráci s firmou ZEISS Optics, zaručuje ničím nerušený pohled na sjezdovku.
Druhý zorník těchto brýlí je určen do horších světelných podmínek. Ventilace EVAK™ je technologie snoubící v sobě výkon a odolnost; užívá pěny, vyrobené z extrémně odolného a neabsorbujícího materiálu, která odvede vlhkost a zároveň tvoří bariéru proti vnějším vlivům. Díky výměnnému systému pásků Adapt Strap lze brýle snadno přizpůsobit Vašemu stylu či aktuální náladě.

RÁMEČEK

  • EXV semi-frameless design – neomezené zorné pole, částečně bezrámečkový model

DALŠÍ VLASTNOSTI

  • Dva zorníky
  • EXV – Expansion View Technology – zvětšené zorné pole
  • EVAK™ technologie odvětrání
  • Třívrstvá pěna s microfleecem
  • Úprava proti zamlžení Anti-fog
  • Kompatibilita se všemi přilbami Giro
  • Kompatibilní s pásky Giro Adapt Strap

Zorníky

  • Vivid Emerald – kategorie S2, VLT 22% – vhodný do polojasného až oblačného počasí
  • Vivid Infrared – kategorie S1, VLT 50% – vhodný během zataženého počasí a sněžení.

VIVID je patentovaná technologie vyvinutá značkou Giro ve spolupráci s firmou ZEISS Optics.
VIVID výrazně zlepšuje vizuální prožitek z pohybu na sněhu díky zlepšení kontrastu a ostrosti – uvidíte přesně, bez přílišné saturace barev. VIVID snižuje únavu očí, zlepšuje reakční čas.

Další parametry: Určení pánské. Provedení přes dioptrické brýle,klasické. Velikost brýlí střední. Kategorie zorníku S1,S2. Sezóna 2022/23. Modelová řada Article. Barva brýlí bílá,černá. Barva zorníků zelená,oranžová. Zorníky barevné,antifog. Počet skel dvousklo. Ochrana proti UV ano. Kompatibilita s helmou ano. Typ zorníku Vivid Infrared,Vivid Emerald. Katalogové číslo 7094207. Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . .