e-lyže

Giro Agilis MIPS Mat Black/Bright Red S-(51-55)

Tento kvalitní a levný produkt Giro Agilis MIPS Mat Black/Bright Red S-(51-55) originál od značky GIRO máte možnost najít zrovna za mimořádně nízkou cenu.
EAN: 0768686265105
Giro Agilis MIPS Mat Black/Bright Red M-(55-59)
Do obchodu »
Značka: GIRO
2 099

Cyklistická přilba Agilis kombinuje vzdušný design klasických závodních přileb s prodlouženou ochranou zátylku.

Své uplatnění tak najde nejenom na silnici, ale i v terénu. Dokonale padne a perfektně drží na hlavě díky upínacímu systém Roc Loc 5.5, který je ve variantě s technologií MIPS integrovaný právě do vrstvy MIPS.

Skořepina je krytá odolným polykarbonátem i zespoda, což oceníte jednak z hlediska designu a jednak z hlediska odolnosti přilby proti každodennímu opotřebení.

Technologie MIPS dostupná ve vybraných barvách. MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil v oblasti hlavy.

Hlavní parametry:

 • Upínací systém: Roc Loc® 5.5 (integrace MIPS u varianty se systémem MIPS)
 • Konstrukce In-mold (Full Wrap) VENTILACE 32 otvorů, Wind Tunnel™
 • Vlastnosti: Coolfit výstelky, ultralehké pásky Slimline
 • Velikosti: Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59cm)
 • Technologie

  • ROC LOC® AIR Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

  Další parametry: Barva červená,černá. Provedení bez štítku. Pokročilost sportovní. Stavitelnost velikosti nastavitelné. Sezóna 2023. Konstrukce In-mold, MIPS. Velikost helmy S-(51-55). Ostatní Upínací systém Roc Loc® 5, CoolFit výstelky, ultralehké pásky Slimline. Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm). Odvětrání 32 otvorů, Wind Tunnel. Katalogové číslo 7112802. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .