e-lyže

Giro Aether Spherical Mat White/Silver M-(55-59)

Zajímavý výrobek Giro Aether Spherical Mat White/Silver M-(55-59) značky GIRO jednoduše můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu.
EAN: 0768686179327
Giro Aether Spherical Mat White/Silver L-(59-63)
Do obchodu »
Značka: GIRO
5 999

Aether MIPS spojuje otevřený design dokonale odvětrané přilby s revolučním systémem eliminace rotačních sil. Naše unikátní technologie MIPS Spherical je založená na principu kloubu a tvoří jakési odpružení uvnitř přilby.
EPS skořepina se skládá ze dvou částí (polokoulí), které po sobě kloužou podobně jako kloub. Vnější skořepina může v případě nárazu rotovat okolo vnitřní skořepiny, čímž dojde k redukci sil, které by jinak působily přímo na hlavu a na mozek.
Vnější skořepina je tvrdší – připravená na náraz, vnitřní skořepina je měkčí a připravená ztlumit náraz do hlavy. Přilby s technologií MIPS Spherical už neobsahují běžnou MIPS vložku, jak ji znáte ze standardních MIPS přileb, což má pro jezdce přínos v podobě zlepšeného odvětrání a komfortu.
Unikátní je i náš nový upínací systém Roc Loc 5+ Air, který nabízí kromě standardního vertikálního nastavení i horizontální posun podpůrných týlních lopatek. Masivní odvětrání je vyváženo výztužným obloukem AURA, který strukturálně zpevňuje konstrukci přilby.

Aether MIPS používá Roman Kreuziger a týmy Dimension Data, Groupama-FDJ, Direct Energie.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu.

  • UPÍNACÍ SYSTÉM Roc Loc® 5+ Air
  • KONSTRUKCE In-mold, Progressive Layering, MIPS Spherical, zpevňující oblouk AURA, Nanobead EPS
  • VENTILACE 11 otvorů, Wind Tunnel™
  • VLASTNOSTI port na sluneční brýle, antibakteriální výstelky CoolFit, ultralehké pásky Slimline
  • VELIKOSTI Super Fit™ S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm)

Technologie

  • ROC LOC® AIR Revoluční upínací systém, který zlepšuje jak usazení, tak i odvětrání přilby. Upínací systém vytváří malý prostor mezi hlavou a přilbou samotnou, kde proudí chladivý vzduch. Možnosti nastavení jsou stejné jako u systému Roc Loc® 5.

  • IN-MOLD® Označení technologického postupu, při kterém se do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě tlakově vstřikuje pěnový EPS polystyren. Jejich spojení vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber. Výsledkem je kompaktní, jednolitá, lehká, bezpečná a velmi odolná přilba.

  • MIPS (Multidirectional Impact Protection System) je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

  • SUPER FIT™ Systém je sestaven až ze čtyř velikostí přileb navržených tak, aby pokryly celou řadu nejrůznějších velikostí hlav všech uživatelů. Díky tomuto systému jsou přilby vyšších kategorií ideálně připravené pro každého jezdce.

Další parametry: Barva bílá,šedá. Provedení bez štítku. Pokročilost závodní. Stavitelnost velikosti nastavitelné. Sezóna 2023. Konstrukce In-mold, Progressive Layering, MIPS Spherical, zpevňující oblouk Aura. Velikost helmy M-(55-59). Ostatní Upínací systém Roc Loc 5+ Air, port na sluneční brýle, antibakteriální výstelky CoolFit, ultralehké pásky Slimline. Velikosti Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59–63 cm). Odvětrání 21 otvorů, Wind Tunnel™. Katalogové číslo 7099550. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .