e-lyže

FOX Rampage Helmet – white 63-64

Nejprodávanější kus FOX Rampage Helmet – white 63-64 od společnosti Fox jednoduše můžete najít teď za neuvěřitelně výhodnou cenu.
EAN: 0191972541124
FOX Rampage Helmet - white 53-54
Do obchodu »
Značka: Fox
4 999

Integrální cyklistická helma Fox Rampage je inspirována závodním modelem Rampage Pro Carbon a je vybavena technologií MIPS, která eliminuje rotační síly, jež jsou zodpovědné za vážná poškození mozku prostřednictvím rotačních sil, které vznikají při pádech zejména ve vyšších rychlostech. ABS odlehčená skořepina s optimalizovanými ventilačními otvory, díky nimž budete v tepelné pohodě i za horkých dnů. In mold vstřikovaná EPS konstrukce pro ideální rozložení energie nárazu. Štítek helmy je nastavitelný pomocí dvojice šroubů a v případě většího pádu se z bezpečnostních důvodů odlomí. Řemínek se spolehlivě zapíná systémem Double D-Ring.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • prověřená technologie MIPS, která eliminuje rotační síly, které poškozují mozek při pádu
  • šrouby pro nastavení úhlu štítku jsou navrženy tak, aby se při pádu uvolnily a rovněž tak eliminovaly škodlivé síly po nárazu
  • lehká ABS skořepina
  • EPS in mold konstrukce
  • integrovaný chránič brady
  • 15 větracích otvorů
  • splňuje certifikace DH/sjezdových disciplín

Další parametry: Barva bílá. Určení dámské,pánské. Provedení integrální. Pokročilost sportovní. Stavitelnost velikosti bez nastavení. Použití na horské kolo. Sezóna 2023. Konstrukce in mold EPS, MIPS. Velikost helmy 63-64. Ostatní integrovaný chránič brady,splňuje certifikace DH/sjezdových disciplín. Odvětrání 15 otvorů. Certifikace EN 1078 / AS/NZS 2063 / CPSC / ASTM 1952 / ASTM 2032. Katalogové číslo 27507-008. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .