e-lyže

Bollé Ryft MIPS – Offwhite Matte 52-55

Bollé Ryft MIPS – Offwhite Matte 52-55 je kvalitní helma pro zimní sporty s moderním designem a technologií MIPS, která chrání hlavu před nárazy a otřesy. Vyberte si bezpečnost a styl v jednom!
EAN: 0054917355487
Bollé Ryft MIPS - Offwhite Matte 52-55
Do obchodu »
Značka: Bollé
5 599

Lyžařská helma a Bollé Ryft Mips je vynikající helma vybavena systémem Mips, který nabízí zvýšenou ochranu mozku před působením rotačních sil.
Výstelka Avid Progressive je tvořena pěnou EPS, která rovněž snižuje hmotnost helmy a zároveň umožňuje efektivní a šetrné pohlcení nárazu různé intenzity.
Díky snadno nastavitelným ventilačním otvorům lze snadno a rychle změnit množství vzduchu proudícího do helmy a upravit tak vnitřní mikroklima.
Velikost helmy lze snadno doladit pomocí otočného kolečka a systému BOA, jež stahuje ocelové drátky po celém obdvodu helmy, díky čemuž docílíte opravdu dokonalého fitu.
Helma je navržena tak, aby byla co nejvíce kompatibilní s lyžařskými brýlemi.

Hlavní přednosti:

  • konstrukce Hybrid shell
  • BOA® Fit System
  • vyjímatelná a pratelná vložka
  • systém zapínání: Fidlock
  • hmotnost: 485 g

Technické parametry:

  • velikosti: 52-62 cm

Další parametry: Barva bílá. Provedení halfshell. Sezóna 2022/23. Odvětrání (ventilace) ano. Regulace ventilace ano. Úchyt na brýle ano. Nastavení velikosti ano. Audio ne. Velikost helmy 52-55. Ostatní BOA systém,vyjímatelná podšívka. Váha 485 g. Konstrukce skořepiny EPS,Double In-mold shell. Katalogové číslo 32042. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .