e-lyže

Bernard & Eddy Yellow sprint cyclist uni

Velmi oblíbený produkt Bernard & Eddy Yellow sprint cyclist uni od výrobce s mnohaletou tradicí Bernard & Eddy lze nakoupit momentálně na našich stránkách v bezva akci.
EAN: 5430001303322
Bernard & Eddy Yellow sprint cyclist uni
Do obchodu »
299

Žlutý dres pro vítěze Tour de France
Svatý grál všech cyklistů letos oslavil 100 let. Každoročně se závodníci vydávají na strastiplnou pouť okolo Francie, aby si nakonec jeden z nich v Paříži oblékl žlutý dres pro celkového vítěze. Tolik dřiny, úsilí, zranění, pro co vlastně? Pro dres? Ne, ne, tohle je “maillot jaune”, nejslavnější dres všech dob. Abyste ho získali, musíte umět víc než jen dobře jezdit na kole. Musíte zvládat jízdu v kopcích a zároveň pokrývat brutální útoky svých soupeřů. Musíte je rozdrtit v časovce, přelstít na dlážděných úsecích a uletět jim ve sjezdech. Nesmíte podlehnout tlaku pelotonu. Je třeba řídít se taktikou, ale v pravý čas do svého nástupu dát srdce, opřít se do pedálů a snažit se všem jednoduše ujet…
Držitelé žlutého dresu získávají v cyklistickém světě nesmrtelnost. Žlutý dres patří jen vítězi!

Andy Schleck

Tento vytáhlý Lucemburčan miloval kopce a miloval v kopcích vyhrávat. V profesionálním pelotonu sváděl nekonečné souboje s Lancem Armstrongem nebo Albertem Contadorem. Památná je právě jeho pokerová partie s Albertem Contadorem při stoupání na Alp de Huez při Tour de France v roce 2010. Lucemburčan sice tehdy těsně nezvítězil, nicméně mezinárodní jury mu nakonec vítězství přidělila po Contadorově pozitivním dopingovém nálezu. Takže i tuto partii pokeru nakonec dodatečně vyhrál. Dnes je vyslancem cyklistického projektu WeLoveCycling a ochotně se dělí o své bohaté zážitky z profipelotonu.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303322. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .