e-lyže

Bernard & Eddy Yellow sit cyclist uni

Kvalitní a levný výrobek Bernard & Eddy Yellow sit cyclist uni od populární značky Bernard & Eddy můžete dostat zde teď za skvělou cenu!
EAN: 5430001303018
Bernard & Eddy Yellow sit cyclist uni
Do obchodu »
299

Žlutý dres pro vítěze Tour de France

Svatý grál všech cyklistů letos oslavil 100 let. Každoročně se závodníci vydávají na strastiplnou pouť okolo Francie, aby si nakonec jeden z nich v Paříži oblékl žlutý dres pro celkového vítěze. Tolik dřiny, úsilí, zranění, pro co vlastně? Pro dres? Ne, ne, tohle je “”maillot jaune”“, nejslavnější dres všech dob. Abyste ho získali, musíte umět víc než jen dobře jezdit na kole. Musíte zvládat jízdu v kopcích a zároveň pokrývat brutální útoky svých soupeřů. Musíte je rozdrtit v časovce, přelstít na dlážděných úsecích a uletět jim ve sjezdech. Nesmíte podlehnout tlaku pelotonu. Je třeba řídit se taktikou, ale v pravý čas do svého nástupu dát srdce, opřít se do pedálů a snažit se všem jednoduše ujet…
Držitelé žlutého dresu získávají v cyklistickém světě nesmrtelnost. Žlutý dres patří jen vítězi!

Bernard Hinault

Francie, nejznámější cyklistický závod a zarputilý jezdec, který chce být všude první. Se zaťatými zuby neúnavně dupe do pedálů s jedinou vidinou – vítězství! Snad z toho vznikla jeho přezdívka “”Jezevec”“. Malý vzrůstem, ale velký svými výkony se stal Hinault morální autoritou pelotonu – dbal na dodržování nepsaných pravidel. Nikdy neútočil, pokud měli jeho soupeři defekt nebo pád, vždy chtěl vyhrát ve férovém souboji, aby nikdo nemohl jeho prvenství zpochybnit. Kdo jiný by měl reprezentovat maillot jaune než Bernard Hinault, pětinásobný vítěz Tour de France!

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303018. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .