e-lyže

Bernard & Eddy World Champion sprint cyckĺist uni

Neodolatelný kus Bernard & Eddy World Champion sprint cyckĺist uni od dodavatele kvalitních produktů Bernard & Eddy lze sehnat právě dnes extra se slevou.
EAN: 5430001303353
Bernard & Eddy World Champion sprint cyckĺist uni
Do obchodu »
299

Duhový dres mistra světa

Ten nejdůležitější závod v roce, na který se všichni jezdci soustředí a kde jde o tu nejcenější trofej, je mistrovství světa. Nejtěžší z nejtěžších závodů je velmi specifický tím, že ho nejedou sportovní, ale národní týmy, a navíc se pokaždé jede v jiné zemi na originální trase. Je náročné se na něj připravit a ještě složitější ho vyhrát. Každý chce po následující rok nosit viditelné označení, které říká – “já jsem ten nejlepší z vás, pozor, jede Mistr světa.” Ano, k hlavnímu privilegiu mistra světa neodmyslitelně patří duhový dres, který pak vozí celou sezónu na všechny závody, kterých se zúčastní.

Oscar Freire

Jen pět cyklistů v historii se stalo třikrát mistrem světa a španěl Oscar Freire je jedním z nich. V mládí prodělal tuberkulózu a málem mu amputovali nohu. To ho ale nikdy neodradilo od jeho milované cyklistiky – začal trénovat jinak než ostatní, jezdil kratší úseky, ale ve vysoké intenzitě. Nemoci a úrazy ho provázely celou jeho profesionální kariéru, ale vždy se vrátil do pelotonu ještě silnější a odolnější než dřív. Ať to byly etapové závody nebo jarní klasiky, pokud byl Oscar na startu, všichni se museli mít na pozoru. Ale závody mistrovství světa, ty byly jeho specialita. Žádné velké taktizování, to pro něj nebylo. Spíš zařadit nejtěžší převod a stylem “full gas” převálcovat všechny soupeře, to bylo podle jeho gusta!

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303353. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .