e-lyže

Bernard & Eddy Tour de France sit cyclist uni

Zajímavý produkt Bernard & Eddy Tour de France sit cyclist uni od společnosti s úžasnou pověstí Bernard & Eddy snadno najdete právě teď u nás za super peníze!
EAN: 5430001303223
Bernard & Eddy Tour de France sit cyclist uni
Do obchodu »
299

Jacques Anquetil

Asi byste těžko hledali většího elegána na kole. I Jacques sám přiznal, že začal jezdit kvůli obdivu, kterého se mu na kole dostávalo od dívek. Ale kromě toho uměl setsakramentsky rychle jezdit na kole. Zvláště časovky a hodinovky se staly jeho doménou a vysloužil si přezdívku „Monsieur Chrono“. V dobách svě největší slávy byl schopen odjet i tři závody za víkend a všechny vyhrát. Zatímco ostatní jezdci v předvečer závodu zalézali do postelí a na masáž, on si s oblibou dopřával kohouta na víně a láhev šampaňského. No, možná to nebyl tak špatný recept, když pětkrát celkově zvítězil na Tour de France, co myslíte?

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303223. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .