e-lyže

Bernard & Eddy-red dots uni

Jemný a stylový kousek do každého šatníku - Bernard & Eddy-red dots uni. Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco neotřelého a originálního. Objednejte si ho ještě dnes a získejte nový kousek do své kolekce!
EAN: 5430001303537
Bernard & Eddy-red dots uni
Do obchodu »
299

Puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře Tour de France

Horské výstupy a průsmyky patří neodmyslitelně k Tour de France od jejich začátků. A tak jako je vedoucí muž závodu oceněn žlutým trikotem, i pro nejlepšího vrchaře je určena speciální barva dresu – bílá s červenými puntíky. Puntíkatým dresem je oceňován ten nejlepší z těch, co útočí v horách, nastupují do úniků a dokáží vydržet zběsilé tempo i v těch nejprudších pasážích nekonečných alpských nebo pyrenejských masívů. Vysoké hory, zpravidla muší váha jezdce a touha útočit a vítězit, to jsou atributy “maillot pois rouges”.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2021. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303537. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .