e-lyže

Bernard & Eddy Red dots sprint cyclist uni

Jedině na Bernard & Eddy máte možnost získat Red dots sprint cyclist uni. Vynikající kvalita, přesné provedení a moderní design. Vyberte si dnes a užijte si ten správný styl na kole!
EAN: 5430001303339
Bernard & Eddy Red dots sprint cyclist uni
Do obchodu »
299

Puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře Tour de France

Horské výstupy a průsmyky patří neodmyslitelně k Tour de France od jejich začátků. A tak jako je vedoucí muž závodu oceněn žlutým trikotem, i pro nejlepšího vrchaře je určena speciální barva dresu – bílá s červenými puntíky. Puntíkatým dresem je oceňován ten nejlepší z těch, co útočí v horách, nastupují do úniků a dokáží vydržet zběsilé tempo i v těch nejprudších pasážích nekonečných alpských nebo pyrenejských masívů. Vysoké hory, zpravidla muší váha jezdce a touha útočit a vítězit, to jsou atributy “maillot pois rouges”.

Charly Gaul

Hory jsou kořením cyklistiky. Bez nich by tento sport nebyl tak lákavý a zároveň náročný. A co když v Alpách začne pršet, foukat vítr nebo dokonce padat kroupy a sněžit? Zrušíme etapu? Schovají se závodníci před nepřízní počasí? V žádném případě, právě v těchto dramatických a extrémních podmínkách se dopředu zimou zkřehlého pelotonu vydrápe Lucemburčan Charly Gaul a všechny své zmrzlé soupeře nechá za sebou. On tu zimu snad miluje! Začali mu říkat Anděl hor a nikomu neslušel puntíkatý dres krále hor víc než jemu.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti chlapecké,dívčí. Katalogové číslo 303339. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .