e-lyže

Bernard & Eddy Red dots sit cyclist uni

Tento oblíbený produkt Bernard & Eddy Red dots sit cyclist uni jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce se slevou.
EAN: 5430001303025
Bernard & Eddy Red dots sit cyclist uni
Do obchodu »
299

Puntíkatý dres pro nejlepšího vrchaře Tour de France

Horské výstupy a průsmyky patří neodmyslitelně k Tour de France od jejich začátků. A tak jako je vedoucí muž závodu oceněn žlutým trikotem, i pro nejlepšího vrchaře je určena speciální barva dresu – bílá s červenými puntíky. Puntíkatým dresem je oceňován ten nejlepší z těch, co útočí v horách, nastupují do úniků a dokáží vydržet zběsilé tempo i v těch nejprudších pasážích nekonečných alpských nebo pyrenejských masívů. Vysoké hory, zpravidla muší váha jezdce a touha útočit a vítězit, to jsou atributy “”maillot ? pois rouges”“.

Richard Virenque

Rozepnutý puntíkatý dres, houpající se zlatý křížek na krku a zběsilé tempo ze sedla. To byly hlavní znaky Richarda Virenquea. Jak jednou dres pro nejlepšího vrchaře oblékl, málokdy ho přepustil někomu jinému. Vyhrál ho celkem sedmkrát, jako jediný v historii TdF. Celkové vítězství v Tour mu však nebylo nikdy dopřáno. V kopcích neustále útočil a ničil své soupeře drtivými nástupy. Až mu ostatní soupeři začali přezdívat “Richard Lví srdce.”

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti chlapecké,dívčí. Katalogové číslo 303025. Vhodný věk Školáci (7-10 let),Náctiletí (11+). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .