e-lyže

Bernard & Eddy Green sprint cyclist uni

Oblíbený a kvalitní kousek Bernard & Eddy Green sprint cyclist uni od odblíbeného výrobce Bernard & Eddy snadno můžete pořídit online za outletovou cenu!
EAN: 5430001303346
Bernard & Eddy Green sprint cyclist uni
Do obchodu »
299

Zelený dres pro vítěze bodovací soutěže Tour de France

Už jste si někdy zkusili zasprintovat v nejvyšší rychlosti třeba po 40ti kilometrové vyjiždce? A co takhle na závěr vaší první stovečky? Co? A teď si představte, jak se musí cítit sprinteři na Tour de France, kteří po tři týdny závodí ve sto nebo dvou set kilometrových etapách a stále jim musí zbývat dost sil na závěrečný spurt. Za svoje úsilí jsou nejlepší spurtéři oceňováni zeleným trikotem. Kdo by si dnes vzpomněl, že jeho barva odkazuje na prvního sponzora tohoto dresu, výrobce zahradních sekaček.

Peter Sagan

Tour de France, zelený trikot… moment, co vás ještě napadne? Ano, samozřejmě, slovenská raketa a Tourminátor Petr Sagan. Už sedmkrát vyhrál zelený trikot Tour de France pro vítěze bodovací soutěže a překonal i Erika Zabela. Ostatní jen doufají, že se v nekonečných nástupech a sprintech musí už jednou unavit, ale o ne. V současné době není na světě cyklista, který by byl schopen přejet vysoké hory, zaspurtovat na prémii a ještě bojovat o etapové prvenství. Takovy dynamit v nohách ma jen Peter.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303346. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .