e-lyže

Bernard & Eddy Giro sit cyclist uni

Diskontní produkt Bernard & Eddy Giro sit cyclist uni snadno naleznete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze!
EAN: 5430001303230
Bernard & Eddy Giro sit cyclist uni
Do obchodu »
299

Marco Pantani

Marco Pantani je bezesporu nejpopulárnějším italským cyklistou z konce 90tých let a přelomu století. V soukromí poněkud komplikovaná osobnost, ale skvělý taktik s typickým šátkem na hlavě, který mu vysloužil přezdívku Il Pirata – Pirát. Borec, který po defektu dokázal v brutálním stoupání na Mortirolo v rámci Giro di Italia v roce 1999 předjet celý peloton a na vrcholu slavit vítězství. Je také posledním cyklistou v historii, který v jednom roce dokazál získat double Giro di Italia a Tour de France. Hory byly jeho jevištěm a on hrál s celým pelotonem úchvatné divadlo, které většinou končilo jeho vítězným projetím cílem s rukama nad hlavou.

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303230. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .