e-lyže

Bernard & Eddy Belgium sprint cycling uni

Nejprodávanější kus Bernard & Eddy Belgium sprint cycling uni od známého výrobce Bernard & Eddy snadno můžete najít momentálně na webu téměř zdarma!
EAN: 5430001303315
Bernard & Eddy Belgium sprint cycling uni
Do obchodu »
299

Lucien Van Impe

Že jste o Van Impem nikdy neslyšeli? O belgickém králi hor a vítězi Tour de France? Byl prvním cyklistou, který se specializoval na etapové závody – čím víc v náročnějším terénu, tím lepší. Poslední belgický vítěz Tour de France z roku 1976 marně čeká na svého následovníka, ale je v současné době v Belgii alespon vzdáleně dobrý vrchař?

Žlutý dres pro vítěze Tour de France

Svatý grál všech cyklistů letos oslavil 100 let. Každoročně se závodníci vydávají na strastiplnou pouť okolo Francie, aby si nakonec jeden z nich v Paříži oblékl žlutý dres pro celkového vítěze. Tolik dřiny, úsilí, zranění, pro co vlastně? Pro dres? Ne, ne, tohle je “maillot jaune”, nejslavnější dres všech dob. Abyste ho získali, musíte umět víc než jen dobře jezdit na kole. Musíte zvládat jízdu v kopcích a zároveň pokrývat brutální útoky svých soupeřů. Musíte je rozdrtit v časovce, přelstít na dlážděných úsecích a uletět jim ve sjezdech. Nesmíte podlehnout tlaku pelotonu. Je třeba řídít se taktikou, ale v pravý čas do svého nástupu dát srdce, opřít se do pedálů a snažit se všem jednoduše ujet…
Držitelé žlutého dresu získávají v cyklistickém světě nesmrtelnost. Žlutý dres patří jen vítězi!

Ručně malovaná kovová figurka může být inspirativní dekorací i talismanem pro štěstí. Který nadšený cyklista by doma nechtěl mít svůj vlastní barevný peloton plný legendárních šampionů?

  • Výrobek splňuje normu EN 71 1-2-3 i ASTM
  • Materiál: slitina zinku
  • Váha: 30 g
  • Rozměry: 54 x 58 mm
  • Doporučený věk: 3-99

Představujeme figurky cyklistů značky Bernad & Eddy v akci!

  • Další parametry: Barva vícebarevná. Sezóna 2020. Určení děti dívčí,chlapecké. Katalogové číslo 303315. Vhodný věk Náctiletí (11+),Školáci (7-10 let). Velikost uni. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .