e-lyže

Bazar – Lange Starlette 50 velikost 17,5 17,5

Lange Starlette 50 ve velikosti 17,5 na našem bazaru pro zimní sporty. Pokud hledáš kvalitní lyže za skvělou cenu, neváhej a podívej se na náš nabídku!
Bazar - Lange Starlette 50 velikost 17
Do obchodu »
Značka: Lange
1 200

Bazarové boty z našeho testcentra.

3D Scan nohou

Při nákupu lyžařských bot u nás analýza chodidla a nohou na nejmodernějším 3D Scanneru Sidas!

3D Scanner přesně změří vaše nohy a vytvoří jejich 3D model. Díky tlakové desce určí typ klenby chodidla a rozložení váhy na chodidle.
Systém následně doporučí vhodné modely lyžařských bot z databáze většiny značek na trhu a ukáže problematická místa v botě pro případný bootfitting.

Při nákupu bot je základní scan nohou u nás zdarma, když si boty nekoupíte, stojí tato služba 290 Kč. Více o službě.

enter image description here

Popis produktu

Lyžařské boty Lange Starlett 50 jsou určena pro mladé závodníky a all-mountain lyžaře do 10 let. Juniorský monoinjektovaný skelet s technologií Control Fit poskytuje přesný výkon a pohodlný fit. Technologie Control Fit řeší všechny problémy s padnutím klasické boty, mírní otlaky na tlakových bodech, zlepšuje komfort a zajišťuje skvělý výkon. Stejně jako oceněná bota Exclusive pro ženy, i tento dívčí model poskytuje výborný komfort a výkon, přizpůsobený požadavkům juniorských lyžařek.

Další parametry: Barva modrá,bílá. Sezóna 2016/17. Velikost lyžařské boty 17,5. Katalogové číslo B4700. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .