e-lyže

Bazar – K2 Turbo Charger Mxc 12 Tcx Light Quikclik 163

Prodám K2 Turbo Charger MXC 12 TCX Light Quikclik 163 na bazar. Ideální lyže pro zimní sporty. Kvalitní a výkonné lyže za skvělou cenu. Navštivte nás a získejte své oblíbené lyže ještě dnes!
Bazar - K2 Turbo Charger Mxc 12 Tcx Light Quikclik 163
Do obchodu »
Značka: K2
5 500

Bazarové lyže, používané v naší půjčovně či na testovacích akcích.

K2 Turbo Charger jsou točivé sjezdové lyže vhodné pro pokročilé lyžaře, které baví krátký carvingový oblouk a které si nejvíce si je užijete na čerstvě upravené sjezdovce.
Pro zvýšení torzní tuhosti je použit karbonový oplet v přední a zadní části lyže a vyztužení RoX ze stejného materiálu ve střední části. Díky tomu lyže výborně drží na hraně i ve vysokých rychlostech a na tvrdém povrchu.
Šířka středu 72 mm předurčuje model pro jízdu na upravené sjezdové trati. Profil Speed Rocker pak usnadňuje zahájení oblouku.
Rádius počítá s kratšími rychlými oblouky.

Technologie:

ROX TECHNOLOGY

K2 lyže s technologií RoX se skládají z celodřevěného jádra a dalších vrstev, ovlivňujících celkovou ohebnost a torzní tuhost lyže.Jedná se především o zpevňující karbonová vlákna v pravidelné síťované struktuře, svrchní a spodní titanalový plát a boční ABS sidewall po celé délce lyže.

SPEED ROCKER:

precizní vykrojení oblouku

Speed Rocker s lehce přizvedlou špičkou umožňuje takto torzně tuhé lyži snadnější vyjetí carvingového oblouku a vylepšuje přechod z hrana na hranu. Výsledkem skvělé ovladatelná a rychlá lyže s níž si užijete jízdu na upravené sjezdovce.

METAL LAMINATE

Metal Laminate je nejvýkonnější a nejkomplexnější K2 konstrukcí. Skládá se z střídavě prokládaných vrstev sklolaminátu a titanových plátů, ukládajících se nad a pod dřevěné jádro. Tato konstrukce zabezpečuje tlumený, přesný, výkon ideální pro pokročilé lyžaře.

CARBON GRID TECHNOLOGY

Uhlíková tkanina pro větší torzní tuhost a odpružení.

Specifikace:

  • Profil: 129-72-107 mm
  • Rádius: 13 m (165 cm)
  • Jádro: dřevěné (Aspen, Paulownia)
  • Vázání: MXC 12 TCx light Quicklink

Další parametry: Určení pánské. Sezóna 2018/19. Délka lyže 163. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .