e-lyže

Bazar – Dalbello Avanti AX velikost 26 26

Nabízíme bazarové lyžařské boty Dalbello Avanti AX v velikosti 26 pro náročné lyžaře. Ideální volba pro zimní sporty. Kvalitní a pohodlné boty za skvělou cenu. Objednejte si je ještě dnes!
Bazar - Dalbello Avanti AX velikost 26 26
Do obchodu »
Značka: Dalbello
1 500

Bazarové boty z našeho testcentra.

3D Scan nohou

Při nákupu lyžařských bot u nás analýza chodidla a nohou na nejmodernějším 3D Scanneru Sidas!

3D Scanner přesně změří vaše nohy a vytvoří jejich 3D model. Díky tlakové desce určí typ klenby chodidla a rozložení váhy na chodidle.
Systém následně doporučí vhodné modely lyžařských bot z databáze většiny značek na trhu a ukáže problematická místa v botě pro případný bootfitting.

Při nákupu bot je základní scan nohou u nás zdarma, když si boty nekoupíte, stojí tato služba 290 Kč. Více o službě.

enter image description here

Popis produktu

Širší varianta dámských sjezdových bot pro lyžařky, které jsou sportovně založeny, ale preferují pohodlí před výkonem. Pro dámy modifikovaná vnitřní botička má zesílené zateplení.
Skelet, v nártní části široký 101 mm, je vyroben z vysoce kvalitního polymeru dbHylite, který je extrémně lehký a pevný, zároveň zaručuje vynikající tlumení nárazů a vibrací. Podrážku skeletu doplňují patentované výměnné, extra pevné, prvky na špičce a na patě boty. Speciální materiál s vysokou hustotou, ze kterého jsou vyrobeny, je zárukou vysoké odolnosti při častém používání.
Dalšími přednostmi těchto sjezdových bot jsou 4 hliníkové přezky (materiál F800) s možností mikroposuvu, možnost změkčení svrchní části boty (ideální pro chůzi či delší stání bez lyží) přepínacím mechanismem v zadní části boty, velcro pásek šíře 40 mm, výškově nastavitelný spoiler v lýtkové části a podrážka bot, která je opatřena výměnnými prvky z materiálu Dura-Grip a úpravou Grip Walk, jenž usnadňuje chůzi a hlavně zabraňuje smekání bot při chůzi po hladkém povrchu.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • tvrdost (Flex Index): 70
  • šířka v nártu: 101 mm
  • dodávané velikosti: MP 220 – 275
  • barva: black/black
  • skelet: polymer dbHylite, technologie přizpůsobení dámské anatomii nohy Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník)
  • podrážka: výměnné prvky na špičce a patě a výměnné podpatky z materiálu Dura-Grip s úpravou Grip Walk
  • přezky: 4 Al přezky (materiál F800) s mikroposuvem
  • velcro pásek: šířka 40 mm, jištěný suchým zipem
  • zadní spoiler: výškově nastavitelný
  • vnitřní botička: materiál výplně: Ulteva, rychleschnoucí, dámská varianta technologie přizpůsobení noze lyžaře Contour 4 (čtyři nejexponovanější oblasti: špička, pata, nárt a kotník), zesílené zateplení

Další parametry: Sezóna 2016/17. Velikost lyžařské boty 26. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .