e-lyže

Apidura Expedition saddle pack 14l uni

Kvalitní a velmi žádaný produkt Apidura Expedition saddle pack 14l uni lze sehnat právě zde za super peníze.
EAN: 5060422140192
Apidura Expedition saddle pack 14l uni
Do obchodu »
Značka: Apidura
3 899
Popis produktu

Odolná sedlová brašna Expedition Saddle Pack je vodotěsná, lehká a poskytuje dostatečný prostor pod sedlem bez nutnosti instalovat zadní nosič. Je navržena tak, aby pojala oblečení a vybavení na dlouhých několikadenních vyjížďkách.

Brašna je vyrobena z lehkého laminovaného materiálu vyvinutého speciálně pro Apiduru a je vysoce odolná proti oděru a protržení. Zatavené švy dotváří dokonale vodotěsný obal, který zajišťuje, že obsah zůstane vždy suchý, a to i za trvalého deště.

Tříbodový systém uchycení s pásky na suchý zip vyztuženými Hypalonem bezpečně kotví brašnu na svém místě, udržují stabilitu a omezují boční pohyb. Použití pogumovaného Hypalonu na těle brašny brání poškození rámu.

Brašna pod sedlo Expedition je k dispozici ve třech velikostech pro různě dlouhá dobrodružství. Díky rolovacímu kompresnímu a uzavíracímu systému lze navíc objem brašny přesně přizpůsobit různým potřebám balení.

Materiál

Sedlová brašna je střižena z třívrstvé laminátové tkaniny, která byla vyvinuta speciálně pro Apiduru. Materiál je lehký a vysoce odolný proti roztržení a oděru. Zatavené švy dotváří dokonale vodotěsný obal, který zajišťuje, že obsah zůstane vždy suchý, a to i za trvalého deště.
Upevňovací body brašny jsou vyztuženy Hypalonem, pogumovaným nylonem, který se používá k zajištění dodatečné ochrany proti tření a oděru. Pro popruhy byly vybrány přezky Woojin, které jsou symbolem pro pevnost a spolehlivost. Ve spodní části brašny je umístěna lehká tvarovaná část z termoplastu HDPE, která zpevňuje její konstrukci a zlepšuje jízdní vlastnosti.

Hlavní přednosti:

  • design zaměřený na lehkost, vodotěsnost a odolnost pro expediční použití
  • reflexní prvky pro vyšší bezpečnost
  • konstrukce z ultralehké laminované vodotěsné tkaniny
  • integrované uchycení na světlo
  • rolovací uzávěr pro variabilní objem
  • ventil pro odvod vzduchu při kompresi obsahu
  • konstrukce spodní části z tepelně tvarovatelného materiálu dodává tuhost a zlepšuje jízdní vlastnosti

Parametry

  • Objem: až 14 l
  • Hmotnost: 350g
  • Rozměry: 33-48 x 16 x 18 cm

Další parametry: Barva šedá. Vlastnosti s reflexními prvky,zadní,nepromokavé. Určení pro dospělé. Použití na cyklistiku. Sezóna 2023. Objem 14 l. Montáž na sedlovku. Upevnění suché zipy. Rozměry 48 x 16 cm. Hmotnost 350 g. Katalogové číslo AP0025. Velikost uni. Objem brašny 14 l. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .