e-lyže

26″ WOOM 6 – šedá uni

Tento unikátní produkt 26″ WOOM 6 – šedá uni s osvědčenou značkou Woom máte možnost nakoupit u nás za akční cenu.
EAN: 9120083725315
26" WOOM 6 - šedá uni
Do obchodu »
Značka: Woom
15 500

Velice lehké juniorské kolo Woom 6 26” s vynikající vahou 10 kg je vhodný pro odrostlejší cyklisty ve věku 10 – 14 nebo s výškou 140 – 165 cm. Kolo je osazeno lehkými komponenty a jednoduchým řazením Sram GripShift s 8 rychlostmi, jehož hlavní výhodou je hladký chod a snadné řazení. Woom 6 se perfektně hodí do města, cyklostezku a nebo na lesní cestu.

Kola Woom se vyznačují důmyslnou geometrií rámu pro vzpřímenou polohu dítěte. Díky nízkému těžišti je kolo lépe ovladatelné a napomáhá tak zlepšit dítěti jezdecké dovednosti. U dětského kola je klíčová hmotnost kola, na lehkém kole si dítě bude cítím sebejistě a jeho manipulace s kolem bude o mnoho lepší. Dětské kola Woom si zakládají na lehkým hliníkových komponentech.

Řazení Sram GripShift s 8-rychostmi. Tento systém řazení je vhodný pro potřebu malých dětských dlaní, které můžou i při řazení pevně držet řídítka.

Speciální představec s nastavitelnou horní části umožňuje širokou škálu nastavení řidítek, a tak je kolo vhodné pro větší věkové a výškové rozmezí dětí.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Hmotnost: 10 kg
 • Obvod kol: 26”
 • Vhodné pro ditě: 10-14 let
 • Výška dítěte: 140- 165 cm
 • Malý pokles ceny při následném prodeji
 • 8-rychlostní řazení Sram GripShift, které je svým systémem vhodné pro děti
 • Nastavitelná horní část představce rozšiřuje věkovou a výškovou škálu jezdce
 • Lehké a odolné komponenty
 • Pláště s malým valivým odporem a reflexním bezpečnostím pruhem
 • Kvalitní komponenty a V-brzdy, které disponují hladkých chodem
 • Zapletená kola, kliky, hlavové složení vybavené kvalitními ložisky, které kolu dodávají dlouhou životnost
 • Jednoduchý elegantní design

Další parametry: Barva šedá. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Materiál rámu hliník. Průměr kol 26. Barva rámu šedá. Opotřebení nová. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody 1×8. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 9.1 kg. Váha 9.1 kg. Šířka řídítek 640 mm. Výška řídítek 940 mm. Výška sedla 750-950 mm. Rám Lehký hliníkový rám Woom vyrobený ze zeslabovaných trubek, geometrie vhodná pro malé děti, snadné nastupování a skvělá kontrola. Věk dítěte 10-14. Katalogové číslo WOOM-6630. Vidlice Lehká vidlice vyrobená z hliníku, 1“ průměr krku vidlice. Představec Lehký hliníkový představec, systém nastavení výšky představce Vario umožňuje růst kola společně s vaším dítětem. Řídítka Lehká hliníková řidítka s ergonomií pro lepší kontrolu, šířka 640 mm. Řazení SRAM X4 twist shifter. Přehazovačka SRAM X4 rear derailleur. Převodníky 29T. Přední plášť 26 x 2.00″ Schwalbe Little Joe folding tyres – woom edition. Zadní plášť 26 x 2.00″ Schwalbe Little Joe folding tyres – woom edition. Kliky Lehké, žádna brzda, platformové pedály, délka: 150 mm. Přední brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy. Zadní brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy