e-lyže

24″ WOOM 5 OFF – černá uni

Tento velmi oblíbený produkt 24″ WOOM 5 OFF – černá uni od značky s dlouholetou tradicí Woom k dostání na našich stránkách za rozumné peníze.
EAN: 9120083725926
24" WOOM 5 OFF - černá uni
Do obchodu »
Značka: Woom
22 500

Dětské horské kolo Woom 5 OFF je vhodné pro děti 7 – 11 let s výškou 127 – 145 cm. Propracovaná koncepce je přesně přizpůsobena podmínkám drsného terénu a potřebám dobrodružných dětí. Kvalitní terénní pláště, hydraulické brzdy a hravá geometrie tvoří perfektní mix pro objevování zábavných terénních flow.

Základem všech modelů Woom je lehký hliníkový rám s geometrií, jež byla navržena s ohledem na specifické potřeby malých cyklistů. Model Woom 5 OFF je postaven na lehkém hliníkovém rámu s více trailovou geometrií a podloženější karbonovou vidlicí pro co nejlepší vedení stopy, dále přibyly pevné osy, které zvyšují bezpečnost a pevnost kola.

Kolo je vybaveno výkonnými hydraulickými brzdami a plášti Schwalbe, které zvládnou i náročnější terén. 9-rychlostní přehazovačka Sram X5 poskytuje snadné a hladké řazení.

Také u modelu Woom5 OFF klade veliký důkaz na kontaktní místě mezi dítětem a kolem, gripy, sedlo a pedály je ergonomicky uzpůsobeno potřebám malého cyklisty. /p>

Hlavní přednosti a parametry:

 • Kvalitní hliníkový rám s trailovější geometrií a položenější vidlicí pro co nejlepší vedení stopy
 • Karbonová vidlice lépe tlumí vibrace a snižuje hmotnost celého kola
 • Pevné osy usnadňují montáž zapletených kol a zvyšují tuhost kola
 • Vhodné pro děti 7- 11 let s výškou 127 – 145 cm
 • Ideální model pro terénní jízdu na přirodním nebo dětským trailu v bikeparku
 • Speciální níže položená geometrie rámu poskytuje lepší nastupování a stabilitu
 • Nízká hmotnost 9.5 kg
 • 24” kola
 • Zadní a přední hydraulické brzdy Promax
 • Vícevrstvý lak vydrží většinu dštských karambolů
 • Kvalitní kontaktní body mezi dítětem a kolem ( sedlo, gripy )
 • Pláště Schwalbe jsou vhodné do náročného terénu. Poskytují vysokou míru stability
 • 9-rychlostní řazení Sram X5 se spolehlivým a hladkým chodem

Další parametry: Barva černá. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Materiál rámu hliník. Průměr kol 24. Barva rámu černá. Opotřebení nová. Brzdy kotoučové brzdy. Rychlosti/převody 1×9. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 8.6 kg. Váha 8.6 kg. Šířka řídítek 600 mm. Výška řídítek 870 mm. Výška sedla 720-870 mm. Rám Lehký hliníkový rám Woom vyrobený z ušlechtilých trubek, geometrie vhodná pro malé děti, snadné nastupování a skvělá kontrola, pevné osy. Věk dítěte 9-12. Katalogové číslo WOOM-W5OFF. Vidlice Lehká karbonová vidlice, která lépe tlumí nárazy, pevná osa, průměr krku 1 – 1/8“. Představec Lehký hliníkový představec, CNC obráběn, délka 50 mm. Řídítka Lehká hliníková řidítka s ergonomií pro lepší kontrolu, šířka 600 mm, rise 20 mm. Řazení SRAM X5 trigger shifter. Přehazovačka SRAM X5 rear derailleur. Převodníky 28T. Přední plášť 24 x 2.25″ Schwalbe Rocket Ron with ADDIX SPEED rubber compound. Zadní plášť 24 x 2.25″ Schwalbe Rocket Ron with ADDIX SPEED rubber compound. Kliky Lehké, žádna brzda, platformové pedály, délka: 130 mm. Přední brzda Hydraulic disc brakes by Promax. Zadní brzda Hydraulic disc brakes by Promax