e-lyže

24″ WOOM 5 – mintová uni

Nejprodávanější produkt 24″ WOOM 5 – mintová uni s osvědčenou značkou Woom získáte tady a teď až neuvěřitelně levně.
EAN: 9120083725834
24" WOOM 5 - mintová uni
Do obchodu »
Značka: Woom
14 500

Velice lehké dětské kolo Woom 5 24” s vynikající vahou 8.2 kg je vhodný pro zkušenější mladé cyklisty ve věku 7 – 11 nebo s výškou 125 – 145 cm. Kolo je osazeno lehkými komponenty a jednoduchým řazením Sram GripShift s 8 rychlostmi, jehož hlavní výhodou je hladký chod a snadné řazení. Woom 5 se perfektně hodí do města, cyklostezku a nebo na lesní cestu.

Kola Woom se vyznačují důmyslnou geometrií rámu pro vzpřímenou polohu dítěte. Díky nízkému těžišti je kolo lépe ovladatelné a napomáhá tak zlepšit dítěti jezdecké dovednosti. U dětského kola je klíčová hmotnost kola, na lehkém kole si dítě bude cítím sebejistě a jeho manipulace s kolem bude o mnoho lepší. Dětské kola Woom si zakládají na lehkým hliníkových komponentech.

Řazení Sram GripShift s 8-rychostmi. Tento systém řazení je vhodný pro potřebu malých dětských dlaní, které můžou i při řazení pevně držet řídítka.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Hmotnost: 8.2 kg
  • Obvod kol: 24”
  • Vhodné pro dítě: 7-11 let
  • Malý pokles ceny při následném prodeji
  • 8-rychlostní řazení Sram GripShift, které je svým systémem vhodné pro děti
  • Lehké a odolné komponenty
  • Pláště s malým valivým odporem a reflexním bezpečnostním pruhem
  • Kvalitní komponenty a V-brzdy, které disponují hladkých chodem
  • Zapletená kola, kliky, hlavové složení vybavené kvalitními ložisky, které kolu dodávají dlouhou životnost
  • Jednoduchý elegantní design

Další parametry: Barva zelená. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Materiál rámu hliník. Průměr kol 24. Barva rámu zelená. Opotřebení nová. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody 1×8. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 8.2 kg. Váha 8.2 kg. Šířka řídítek 580 mm. Výška řídítek 890 mm. Výška sedla 670-820 mm. Rám Lehký hliníkový rám Woom vyrobený ze zeslabovaných trubek, geometrie vhodná pro malé děti, snadné nastupování a skvělá kontrola. Věk dítěte 9-12. Katalogové číslo WOOM-6625. Vidlice Lehká vidlice vyrobená z hliníku, 1“ průměr krku vidlice. Představec Lehký hliníkový představec, systém nastavení výšky představce Vario umožňuje růst kola společně s vaším dítětem. Řídítka Lehká hliníková řidítka s ergonomií pro lepší kontrolu, šířka 580 mm. Řazení SRAM X4 twist shifter. Přehazovačka SRAM X4 rear derailleur. Převodníky 29T. Přední plášť 24 x 1.85″ Schwalbe Little Joe folding tyres – woom edition. Zadní plášť 24 x 1.85″ Schwalbe Little Joe folding tyres – woom edition. Kliky Lehké, žádna brzda, platformové pedály, délka: 130 mm. Přední brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy. Zadní brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy