e-lyže

16″ WOOM 3 – červená uni

Tento skvělý produkt 16″ WOOM 3 – červená uni můžete dostat online levně!
EAN: 9120083725728
16" WOOM 3 - červená uni
Do obchodu »
Značka: Woom
11 500

Velice lehké dětské kolo Woom 3 16” s vynikající vahou 5.9 kg, které je vhodné pro děti 4 – 6 let. Kolo je osazeno lehkými a ergonomicky přizpůsobenými komponenty pro malé děti, jako například gripy, brzdové páky nebo sedlo. Woom 3 se perfektně hodí do města, cyklostezku a nebo na lesní cestu.

Kola Woom se vyznačují důmyslnou geometrií rámu pro vzpřímenou polohu dítěte. Díky nízkému těžišti je kolo lépe ovladatelné a napomáhá tak zjednodušit dítěti řidičské dovednosti. U dětského kola je klíčová hmotnost kola, na lehkém kole si dítě bude cítím sebejistě a jeho manipulace s kolem bude o mnoho lepší. Dětské kola Woom si zakládají na lehkým hliníkových komponentech.

Komponenty Woomu jsou použity tak, aby co nejlépe vyhovovaly dětským potřebám, například brzdové páky jsou menší a jejich chod je o mnoho hladší. Ergonomické gripy s rozšířením na konci, které zamezuje sklouznutí ruky, či píchnutí řídítka do těla. Další důležitý prvek pro lepší pocit dítěte na kole jsou BMX řídítka, které poskytují lepší stabilitu. Ostatní komponenty jako kliky, hlavové složení a zapletená kola jsou vybaveny kvalitními ložisky, které zvyšují celkovou životnost kola.

Hlavní přednosti a parametry:

 • Hmotnost: 5.9 kg
 • Obvod kol: 16”
 • Vhodné pro dítě: 4- 6 let
 • Malý pokles ceny při následném prodeji
 • Výběr komponentů, které vyhovují dětských potřebám ( snadný chod brzd, úzké gripy, řídítka )
 • Díky nízké hmotnosti skvěla manipulace při jízdě i mimo ní
 • Rám vyrobený z bezešvých trubek s nízkým nástupem
 • Vyšší BMX řídítka zvyšují stabilitu
 • Barevné označení přední a zadní brzdy
 • Ergonomické gripy s bezpečnostním zakončením
 • Kvalitní pláště s reflexním pruhem
 • Jednoduchý a elegantní design
 • Důmyslná geometrie rámu pro vzpřímenou polohu dítěte

Další parametry: Barva červená. Určení dětské. Kategorie Dětská kola. Sezóna 2023. Pokročilost jezdce Rekreační. Modelová řada Woom. Materiál rámu hliník. Průměr kol 16. Barva rámu červená. Opotřebení nové. Brzdy v-brzdy / cantilever. Rychlosti/převody singlespeed. Konstrukce Bez odpružení. Pohlaví dívčí,chlapecké. Velikost kola uni. Hmotnost 5.3 kg. Šířka řídítek 500 mm. Výška řídítek 700 mm. Výška sedla 485-640 mm. Rám Lehký hliníkový rám Woom vyrobený ze zeslabovaných trubek, geometrie vhodná pro malé děti, snadné nastupování a skvělá kontrola. Věk dítěte 4-6. Katalogové číslo WOOM-2164. Vidlice Lehká vidlice vyrobená z hliníku, 1“ průměr krku vidlice. Představec Lehký hliníkový představec, zapuštené šrouby zabraňují zranění kolene, délka 40 mm. Řídítka Lehká hliníková řidítka BMX stylu, které umožňují větší míru nastavení a stabilitu, úzký průměr pro lepší držení, šířka 500 mm. Převodníky 25T. Přední plášť 16 x 1.4″ Schwalbe Little Joe – woom edition. Zadní plášť 16 x 1.4″ Schwalbe Little Joe – woom edition. Kliky Lehké, žádna brzda, platformové pedály, délka: 95 mm. Přední brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy. Zadní brzda V-brake, ergonomické brzdové páky s hladkým chodem, kvalitní bowdeny, které poskytují ještě hladší chod, barevně odlišené přední a zadní brzdy. Gripy woom Ergogrip. Sedlo Ergonomické sedlo Woom, které je navrženo potřebám dětské pánvi, boční ochrana proti odření o zeď